Bicicletă pentru copii de 14 inchi
Are un design ușor, înălțime reglabilă și materiale durabile, asigurând o călătorie confortabilă, adaptabilă și de lungă durată. Culorile și design-urile vibrante ale bicicletei urmăresc să inspire creativitatea și exprimarea de sine la copii, promovând dezvoltarea motrică, independența și interacțiunea socială prin experiențe comune de mers.
Introducerea Produsului
| Material furcă | Oţel |
| Unelte | 7/14 viteze o singură viteză |
| Dimensiunea roții | 12"/14"/16"/18" |
| Material cadru | Oţel |
| Sistem de franare | Frână cu disc |
| Alte atribute | |
| Materialul jantei | Oţel |
| Roți de antrenament | Da |
| Tip cadru | Cadru dur (amortizor non-spate) |
| Locul de origine | Hebei, China |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Numărul de model | XAM-XRK |
| Suspensie furcă | NU |
| Greutate brută | 10 kg |
| Greutate netă | 9 kg |
| Tip pedală | Pedală obișnuită |
| Lungime (m) | 1 |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Numele produsului | bicicletă pentru copii/bicicletă pentru copii/ciclu pentru copii |
| Culoare | Roșu/albastru/alb/negru/galben |
| Frână | Frână cu disc/V-Brake/frână cu cablu |
| Cadru | oțel carbon/aliaj de aluminiu |
| Dimensiune | Bicicletă de 12"/14"/16"/18". |
| Obosi | Kenda |
| Siglă | OEM Made.welcome Logo personalizat |
| Viteză | 21.07.24/27-viteză o singură viteză |
| Certificat | Certificat CE |
| Cuvinte cheie | bicicletă pentru copii/bicicletă pentru copii/ciclu pentru bebeluși |
| Ambalare si livrare | |
| Detalii de ambalare | Spumă PE, pungă de plastic, apoi ambalaj ondulat de desene animate bine pentru fiecare bucată de mtb copii biciclete frână disc 20 18 inch copii biciclete mtb pentru 10 până la 15 ani biciclete copii import biciclete din China cycle |
| Port | Tianjin, mtb copii biciclete frana disc 20 18 inch biciclete copii mtb pentru 10 - 15 ani biciclete copii import biciclete din China cycl |
| Capacitatea de aprovizionare | 20000 bucăți/bucăți pe lună |


【Anvelope cu perne mai late】 Anvelopele mai late fac zona de aterizare mai mare, virând mai lin. Chiar dacă viteza este foarte mare, bicicleta pentru copii nu este ușor de alunecat, astfel încât siguranța copilului este mai sigură!


【Frânare sigură】Frânarea la timp a bicicletei face ca procesul de mers al copilului să fie mai sigur și familia mai confortabilă.

Tag-uri populare: Ciclu pentru copii de 14 inch, China, producători de biciclete pentru copii de 14 inch, furnizori, fabrică, Biciclete de băieți cu roți de 14 inch, Bicicletă de frână pentru copii pentru copii, Biciclete de munte pentru copii, Raincoat pentru bicicleta pentru copii, suport pentru sticle de apă pentru copii cu două roți pentru copii, Cicluri de tineret cu roți de 14 inch
O pereche de: Bicicleta de 12 inchi pentru copii
Următoarea: Bicicletă pentru copii de 14 inci pentru băieți
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si



