Bicicletă pentru copii din aliaj de aluminiu
Introducerea Produsului
| Material cadru | Aliaj de aluminiu |
| Material furcă | Aliaj de aluminiu |
| Suspensie furcă | NU |
| Sistem de frânare | Linia de frana |
| Mărimea roții | 16" |
| Unelte | O singură viteză |
| Alte atribute | |
| Materialul jantei | Aliaj de aluminiu |
| Lățimea anvelopei | 20*2.8" |
| Locul de origine | Hebei, China |
| Număr de model | HBJB-XF |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Tip cadru | Cadru dur (amortizor non-spate) |
| Tip pedală | Pedală obișnuită |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Lungime (m) | 1.2 |
| Greutate netă | 14,5 kg |
| Greutate brută | 16,5 kg |
| Numele produsului | Mountain Bike |
| Culoare | roșu |
| Cadru | Cadru din oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Frână | Frână Dis |
| mărimea | 16''18''20''22'' |
| Siglă | Logo personalizat |
| Stil | Popular |
| Obosi | Anvelopa de aer |
| MOQ | 200 buc |
| Cuvinte cheie | Mountainbike Bicicleta Mountain Bike |
| Ambalare si livrare | |
| Detaliile impachetarii | Cutie de carton |
| Port | TIANJIN |
| Abilitatea de alimentare | 20000 unități/unități pe lună |


Conceputa cu cea mai mare atenție pentru călăreții tineri, bicicleta noastră pentru copii are o furcă frontală îngroșată, care absoarbe șocul, asigurând o călătorie lină și stabilă pe diferite terenuri. Anvelopele îngroșate și rezistente la uzură, cuplate cu jante din aliaj de aluminiu, sporesc durabilitatea, oferind în același timp o tracțiune excelentă, permițând copiilor să exploreze cu încredere împrejurimile lor.


Calitatea este prioritatea noastră principală, iar bicicleta noastră pentru copii din aliaj de aluminiu garantează o construcție robustă care rezistă energiei jucăușe a tinerilor călăreți. Cadrul și componentele din aliaj de aluminiu asigură longevitatea, făcând din această bicicletă o investiție de durată în călătoria de creștere și explorare a copilului tău.

Tag-uri populare: Bicicletă pentru copii din aliaj de aluminiu, China, producători de biciclete pentru copii din aliaj de aluminiu, furnizori, fabrică, Mănuși de ciclism pentru bicicleta pentru copii, capac de scaun pentru bicicleta pentru copii, Genunchi pentru biciclete pentru copii, Jersey pentru ciclism pentru bicicleta pentru copii, Mudguard pentru bicicleta pentru copii, suport pentru sticle de apă pentru copii cu două roți pentru copii
O pereche de: Ciclu de 16 inchi
Următoarea: Biciclete pentru copii de 14 ani
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si





