Bicicletă electrică Fat Tire
Introducerea Produsului
| Unelte | 7 viteze |
| Material cadru | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Mărimea roții | 20*4.0 |
| Voltaj | 48V |
| Alimentare electrică | Baterie cu litiu |
| Sistem de frânare | Disc rupt |
| Capacitatea bateriei | 48V15A |
| Timp de incarcare | 6h |
| Poziția motorului | Motor butuc spate |
| Poziția bateriei | Baterie cu tub oblic |
| Lățimea anvelopei | 20*4" |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Număr de model | DGCS-K12 |
| Interval per putere | 31 - 60 km |
| Viteza maxima | 30-50}Km/h |
| Set bol | set bol special pentru vehicule electrice |
| Instrument | 5-model de viteză cu încărcare USB, P68 rezistent la apă |
| Pornit Oprit | Funcția de direcție a farurilor cu claxon trei în unu |
| Maneta de frână | Conector impermeabil, maneta de frână oprită |
| Frâne cu disc | frane cu disc mecanice speciale pentru vehicule electrice fata si spate |
| Lanţ | Lant special antirugina de 120 sectiuni pentru vehicule electrice |
| Furca frontală | Furcă față cu amortizoare de șoc galben ulei special pentru snowmobile |
| Linia principală | Linie impermeabilă P68 de la unu la șapte |
| Booster | Senzor de viteză magnetic 12-integrat |
| Suport pentru picioare | îngroșat pentru vehiculele electrice cu snowmobilul |
| Abilitatea de alimentare | 9999 cutie/cutii pe lună |

Pornește în aventura supremă cu bicicleta noastră electrică Fat Tire de ultimă oră, o plimbare puternică și versatilă, concepută pentru a cuceri diverse terenuri cu stil și precizie. Dispunând de un motor robust cu roți cu spițe de 350 W-1000W, această bicicletă electrică asigură o gamă de viteze palpitantă de la 25 km/oră până la 50 km/oră, făcând fiecare călătorie o explorare interesantă.

Anvelopele speciale 20*4.0 distinctive pentru vehicule electrice, combinate cu un set special pentru vehicule electrice, oferă o tracțiune și stabilitate superioare, indiferent dacă navigați pe străzile orașului sau pe trasee off-road. Cadrul din oțel cu conținut ridicat de carbon, cu o greutate de 33 kg, atinge echilibrul perfect între forță și agilitate, promițând o experiență de condus durabilă, dar agilă.

Proiectată pentru personalizare, bicicleta acceptă un spectru de culori pentru a se potrivi stilului tău personal, asigurându-se că bicicleta ta electrică Fat Tire nu este doar un mod de transport, ci o reflectare a individualității tale. Tubul scaunului din aliaj de aluminiu, mânerul orizontal și clema tubului scaunului contribuie la estetica elegantă a bicicletei, sporind în același timp durabilitatea generală.
Tag-uri populare: bicicletă electrică pentru anvelope grase, China producători de biciclete electrice pentru anvelope grase, furnizori, fabrică, E-biciclete ale autostrăzii orașului, Biciclete electrice pliabile cu proiectare de pas prin proiectare, Biciclete electrice off-road, Buite Mountain E Bikes, Mini biciclete electrice, Bicicletă electrică cu anvelope de grăsime portabilă
O pereche de: Bicicletă electrică pliabilă Fat Tire cu
Următoarea: Bicicletă electrică pliabilă Fat Tire de 20 inch
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si








