Mountain Bike pentru tineret
Bicicleta de munte pentru tineret este concepută pentru aventură, având un cadru ranforsat, anvelope largi și aderente pentru o tracțiune superioară pe diverse terenuri și un sistem de suspensie a furcii față pentru o plimbare lină. Oferă un exercițiu pentru întregul corp, sporind atât bunăstarea fizică, cât și psihică. Această bicicletă oferă versatilitate pentru explorarea off-road și naveta urbană, cu un angajament pentru calitate și servicii post-vânzare, asigurând un preț favorabil și acces direct la performanță.
Introducerea Produsului
| Material furcă | Oţel |
| Unelte | O singură viteză |
| Dimensiunea roții | 18" 20" 22" |
| Material cadru | Oţel |
| Sistem de franare | Frână cu disc |
| Alte atribute | |
| Materialul jantei | Aliaj de aluminiu |
| Roți de antrenament | NU |
| Tip cadru | Cadru dur (amortizor non-spate) |
| Locul de origine | Hebei, China |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Numărul de model | XAM-MBTLT |
| Suspensie furcă | NU |
| Greutate brută | 13,8 kg |
| Greutate netă | 12,3 kg |
| Tip pedală | Pedală obișnuită |
| Lungime (m) | 1.2 |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Numele produsului | Bicicletă pentru copii Mountain Bike/Biciclete pentru copii MTB |
| Culoare | Alb, roz, roșu, verde, albastru, violet, portocaliu și așa mai departe |
| Stil | Popular |
| Vârstă | 3-13 ani Copii |
| Dimensiune | 18" 20" 22" Bicicletă de munte pentru copii/Bicicletă MTB pentru copii |
| Obosi | Anvelopă de aer, tub de cauciuc, 2.35, A/V |
| Şa | Confortabil |
| Cadru | Material de oțel |
| preţ | preț direct din fabrică |
| Cutie | standard de export 5 straturi |
| Ambalare si livrare | |
| Detalii de ambalare | Pachet mountain bike pentru copii: 1 buc/CTN (85% SKD / 45%SKD / CKD / sau la cererea clientului). Ieftin OEM Custom Kids MTB Mountain Bike Bicilete Pentru Copii/Bicicleta de montaa Mtb/Children MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Capacitatea de aprovizionare | 10000 bucăți/bucăți pe lună |


[Frâne duble sigure și lanț închis]: Pe lângă frâna de mână, această bicicletă pentru copii este proiectată cu o frână de coaster, potrivită pentru copiii mici care nu au suficientă putere pentru a controla frâna manual. Între timp, apărătoarea de lanț închisă poate proteja copiii de a se răni și oferă un mediu de pedalat mai sigur.


[Asamblare fără probleme]: Venind cu 95% pre-asamblată, bicicleta noastră pentru copii vă necesită doar câțiva pași pentru a le monta. În plus, sunt incluse instrucțiuni detaliate pentru o asamblare mai eficientă. După reglarea scaunului și ghidonului la o înălțime confortabilă, copiii sunt gata să meargă pentru a se bucura de activități în aer liber.


[Mărimea recomandată]: bicicleta de 14" este potrivită pentru băieți și fete cu vârsta cuprinsă între 3 și 5 ani; 16" pentru copii cu vârsta cuprinsă între 4 și 7 ani; 18" pentru copii cu vârsta cuprinsă între 4 și 8 ani. Notă: Măsurați INTERIORUL copilului și comparați-l cu ÎNĂLȚIMEA ȘALEI pentru a verifica dacă călărețul poate atinge solul.
Tag-uri populare: biciclete de munte pentru tineret, producători de biciclete de munte pentru tineret din China, furnizori, fabrică, Casetă pentru biciclete de munte, lanț de biciclete de munte, Valoare pentru Money Mountain Bike, Reducerea prețurilor pe bicicleta de munte, Bicicletă montană rentabilă, Bicicletă montană economică
O pereche de: Cel mai bun mountain bike pentru începători
Următoarea: Cele mai bune biciclete Mtb
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si



