Tricicletă electrică Drift
Introducerea Produsului
| Alte atribute | |
| Vârstă | 6-8 ani, 8-12 ani |
| Materialul roții | Alte |
| Materialul corpului | Oţel |
| Pliabil | NU |
| Scaun inclus | da |
| Numărul roții | Trei |
| Înălțime reglabilă | NU |
| Viteza maxima | <3,6 km/h |
| lumina inclusa | da |
| Număr de model | JLKJ-DP3MINI |
| Baterie | Baterie Li-ion de 36 V 3.0Ah |
| Motor | Motor fără perii 36V 150W |
| Incarcatura maxima | 65 kg |
| Material cadru | Oţel |
| Roata din fata | Roata de 5,5 inch |
| Roata din spate | Roata PU |
| Mâner | Viteza variabila |
| Timp de incarcare | 3-4ore |
| Ambalare si livrare | |
| Port | Ningbo/Shanghai |
| Abilitatea de alimentare | 36000 set/seturi pe lună |


Alimentat de un motor fiabil de 36V 150W fără perii și o baterie cu litiu de 36V 3.0Ah, această tricicletă electrică cu drift asigură o călătorie lină și puternică. Mânerul de rotire, care oferă posibilități infinite de rotire, adaugă o dimensiune jucăușă experienței de ciclism, promovând dezvoltarea abilităților și creativitatea.

Tag-uri populare: drift trike electric, China drift trike electric producători, furnizori, fabrică, Scooter electric în derivă, Karts în derivă electrică, Scuter electric în derivă, Tricicletă extremă de derivă, Pedală derivă Trike, Bicicletă de derivă Trike
O pereche de: Tricicletă electrică cu drift
Următoarea: Bicicleta Drift cu trei roți
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si





