Biciclete pentru copii la prețuri accesibile
Bicicletele accesibile pentru copii sunt evidențiate pentru designul lor ușor, înălțimea reglabilă, durabilitatea și sprijinul pentru dezvoltarea motorului și independența. Acestea se potrivesc la diferite dimensiuni, cu cadre din oțel, jante din aliaj de aluminiu și roți de antrenament, potrivite pentru copii de până la 120 kg. Aceste biciclete își propun să îmbunătățească coordonarea, forța musculară și abilitățile sociale, vânzările directe din fabrică asigurând accesibilitatea, calitatea și serviciul post-vânzare.
Introducerea Produsului
| Material furcă | Oţel |
| Unelte | O singură viteză |
| Dimensiunea roții | 18" 20"22" |
| Material cadru | Oţel |
| Sistem de franare | Linie de frână |
| Alte atribute | |
| Materialul jantei | Aliaj de aluminiu |
| Roți de antrenament | Da |
| Tip cadru | Cadru complet rezistent la șocuri |
| Locul de origine | Hebei, China |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Numărul de model | XAM-MBTHM |
| Suspensie furcă | Da |
| Greutate brută | 9,5 kg |
| Greutate netă | 8,5 kg |
| Tip pedală | Pedală obișnuită |
| Lungime (m) | 0.95-1.15m |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Numele produsului | bicicleta pentru copii |
| Dimensiune | 18" 20"22" |
| Rim | Jantă din aliaj de aluminiu |
| Furculiţă | Furcă de oțel |
| Frână | Frână de mână |
| Şa | Piele moale |
| Tip roată | Roți pneumatice de 18 20 22 inchi |
| Dimensiunea roții | 18 20x2.125/2.4 |
| Metode de livrare | Mare |
| Avantaj | Fabrică directă |
| Ambalare si livrare | |
| Detalii de ambalare | 1 bucată/cutie cu limba engleză sau solicitați manual de limbă Cu carton maro cu 5 straturi sau cutie de culoare |
| Port | Tianjin sau Qingdao |
| Capacitatea de aprovizionare | 10000 bucăți/bucăți pe lună |


FITARE PERFECTĂ: O bicicletă mai potrivită duce la o învățare mai rapidă, o încredere sporită și mai multă distracție. Cu o greutate de 23,25 lbs, această bicicletă ușoară și ergonomică este ușor de manevrat de către copii.


PEDALAREA OPTIMIZATĂ: Cu un raport de câștig de 3,5, fiecare lovitură de pedală va adăuga viteză ("câștig") cu cantitatea potrivită de energie ("raport") pentru a le propulsa, rezultând porniri mai ușoare și un echilibru mai bun.

Tag-uri populare: biciclete pentru copii la prețuri accesibile, China producători de biciclete pentru copii la prețuri accesibile, furnizori, fabrică, 18 copii biciclete, clopot pentru bicicletă pentru copii electrici, Pantaloni scurți pentru ciclism pentru copii cu două roți, ochelari de soare cu bicicleta pentru copii cu două roți pentru copii, Mănuși pentru bicicleta copiilor, Biciclete de tineret cu roți de 12 inci
O pereche de: Biciclete ieftine pentru copii
Următoarea: Bicicletă pentru copii colorate
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si




