Bicicletă pentru copii colorate
Bicicleta pentru copii colorate de la DAODEBAO este concepută pentru copiii de 6-15, având un cadru din oțel cu conținut ridicat de carbon și furcă din aliaj de aluminiu cu suspensie. Vine în dimensiuni de 18, 20 și 22 de inci, are o treaptă de viteză cu o singură viteză și include un sistem de frânare cu disc. Cu o capacitate de încărcare de peste 200 kg și un scaun reglabil, această bicicletă este atât durabilă, cât și adaptabilă, disponibilă în diferite culori pentru a se potrivi diferitelor preferințe.
Introducerea Produsului
| Material cadru | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Material furcă | Aliaj de aluminiu |
| Suspensie furcă | Da |
| Sistem de franare | Frână cu disc |
| Dimensiunea roții | 18"20"22" |
| Unelte | O singură viteză |
| Alte atribute | |
| Materialul jantei | Aliaj de aluminiu |
| Lățimea anvelopei | 20*2.15" |
| Locul de origine | Hebei, China |
| Numărul de model | XAM-MBTAWT |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Tip cadru | Cadru dur (amortizor non-spate) |
| Tip pedală | Pedală obișnuită |
| Capacitate de încărcare | Peste 200 kg |
| Lungime (m) | 1.7 |
| Greutate netă | 15 kg |
| Greutate brută | 18 kg |
| Numele produsului | Mountain Bike |
| Culoare | Albastru Roșu Roz |
| Dimensiune | 18 20 inchi |
| Vârstă | 6-15 ani |
| Obosi | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Cadru | Cadru din oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Logo | OEM Made.welcome Logo personalizat |
| Şa | Confortabil |
| Ghidon | Ghidon din oțel |
| Ambalare | Ambalaj de carton 85% SKD / CKD |
| Ambalare si livrare | |
| Detalii de ambalare | biciclete de munte Pachet: 85% SKD |
| Port | Portul Tianjin sau ca cerințe ale clienților |
| Capacitatea de aprovizionare | 1000000 de bucăți/bucăți pe lună cu bicicleta de munte |


【Conceput pentru copii】Această bicicletă în stil BMX vine cu roți de antrenament detașabile care facilitează echilibrul chiar și pentru începători. Inaltimea scaunului poate fi reglata rapid in functie de inaltimea copilului. Cuștile pentru sticle pot transporta apă sau băuturi pentru a face fiecare plimbare mai distractiv.


【Ușor de asamblat】85% pre-asamblat, foarte ușor de asamblat, vă rugăm să consultați instrucțiunile de instalare și videoclipul de instalare înainte de instalare. Vă rugăm să aveți grijă să nu instalați furca față cu capul în jos și să distingeți pedalele stânga și dreapta. După asamblare, umflați anvelopa.

Tag-uri populare: biciclete colorate pentru copii, China, producători de biciclete pentru copii colorate, furnizori, fabrică, Copiii sunt în afara bicicletelor rutiere, Pantaloni scurți pentru ciclism pentru copii cu două roți, Umbrelă cu bicicleta pentru copii cu două roți pentru copii, Biciclete cu oțel ridicat de carbon pentru fete, Biciclete specializate pentru tineret, Biciclete pentru tineret pentru dimensiunea de 18 inch
O pereche de: Biciclete pentru copii la prețuri accesibile
Următoarea: Cea mai bună bicicletă pentru copii
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si




