Bicicletă electrică pliabilă pentru toate terenurile
Introducerea Produsului
| Unelte | 7 viteze |
| Material cadru | Aliaj de aluminiu |
| Mărimea roții | 20" |
| Voltaj | 48V |
| Alimentare electrică | Baterie cu litiu |
| Sistem de frânare | Disc rupt |
| Capacitatea bateriei | 10,5 Ah |
| Alte atribute | |
| Timp de incarcare | >3 ore |
| Poziția motorului | Motor butuc spate |
| Poziția bateriei | Baterie integrată |
| Lățimea anvelopei | 20*4" |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume de marcă | DAODEBAO |
| Număr de model | DGCS-K4 |
| Interval per putere | 35-45km |
| Viteza maxima | 30-50Km/h |
| Cuplu | 60-70Nm |
| Numele produsului | Bicicletă electrică de vade |
| Capacitatea bateriei | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah opțional) |
| Puterea motorului | 500 W (750 W/1000 W opțional) |
| Controlor | Controler inteligent cu undă sinusoidală 48V |
| Dispaly | Display digital LCD |
| Incarcatura maxima | 150 kg |
| Siglă | OEM acceptabil |
| Amortizor | Suspensie cadru |
| Greutate netă | 28 kg |
| Ambalare si livrare | |
| Detaliile impachetarii | Ambalat în cutii de 5-straturi |
| Port | Portul Shenzhen |
| Abilitatea de alimentare | 800 bucăți/bucăți pe săptămână |

Pornește într-o nouă eră a aventurii cu bicicleta noastră pliabilă electrică All Terrain, o fuziune de inovație și design robust care redefinește versatilitatea în lumea bicicletelor electrice. Fabricat din aliaj de aluminiu pentru aviație, cadrul nu este doar ușor, dar prezintă o durabilitate excepțională, asigurând un companion robust pentru escapadele tale off-road.

Abordarea terenurilor accidentate devine ușoară cu furca față cu absorbție a șocurilor, oferind o călătorie lină și confortabilă chiar și pe cele mai dificile suprafețe. Adaptabilitatea bicicletei este îmbunătățită și mai mult de panoul de instrumente rezistent la apă, adăugând o notă de modernitate, asigurând în același timp durabilitate în diverse condiții meteorologice.

Cu trei moduri dinamice de mers, această bicicletă electrică pliabilă se adaptează fiecărei nevoi. Comutați fără efort între Călătoria pură electrică pentru o călătorie emoționantă, cu motor, Călătoria asistată electric pentru acel impuls suplimentar atunci când cuceriți dealurile și Călătoria manuală pentru experiența tradițională de ciclism. Tranziția fără întreruperi între moduri oferă o experiență de condus adaptată și plăcută pentru toate preferințele.

Alimentarea aventurilor tale este bateria cu litiu de 48V10.4A, o sursă de energie robustă care propulsează bicicleta cu o autonomie remarcabilă de 60 de kilometri la o singură încărcare. Spune-ți adio anxietății în timp ce explorezi terenuri în lung și în lat, încrezător în longevitatea fiabilă a bateriei.

Experimentați libertatea explorării cu o bicicletă concepută pentru toate terenurile. De la străzile orașului până la traseele accidentate, bicicleta noastră pliabilă electrică pentru toate terenurile este biletul tău către o aventură de neegalat. Prețul favorabil, împreună cu vânzările directe din fabrică, fac din această bicicletă electrică o alegere irezistibilă pentru cei care caută un amestec de performanță și accesibilitate.
Tag-uri populare: bicicletă electrică pliabilă pentru toate terenurile, China producătorii de biciclete electrice pliabile pentru toate terenurile, furnizori, fabrică, Bicicletă electrică cu conținut scăzut de carbon, Bicicletă electrică City, furculiță pentru bicicletă electrică, Bicicletă electrică de navetă, tub pentru bicicletă electrică, Bicicletă electrică cu emisii zero
O pereche de: Bicicletă electrică pliabilă pentru bicicletă electrică
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si








